Bestuur

Hoofdbestuur v.v. AVC

 
Voorzitter Duco Scheffer
Tel: 06-13447870
E-mail: voorzitter@avcsexbierum.nl
Secretariaat/ ledenadministratie  Willemina van der Veen – Bierema
Adelenstrjitte 24, 8855CC Sexbierum
Tel: 06-29555654
E-mail: secretaris@avcsexbierum.nl
Penningmeester Flip Keuning
Van Haersoltestr. 31, 8855CS Sexbierum
Tel: 06-22577098
Email: penningmeester@avcsexbierum.nl
Wedstrijdsecretaris senioren/algemeen Durk Harm Roorda
Tel: 06-53517567
E-mail: dh.roorda1983@gmail.com
Commerciƫle zaken / Sponsoring Martijn Bergsma
Wortelstr. 18, 8861TB Harlingen
Tel: 06-19720621
E-mail: sponsoring@avcsexbierum.nl
Kantinezaken Henk Wiltjer
Tel: 06-21244101
E-mail: henkwiltjer@gmail.com
PR en Communicatie Djorike Palma
Tel: 06-52074102
E-mail: djorike@hotmail.com
Voetbaltechnische zaken Sander Hartman
Tel: 06-20126589
E-mail: sahhartman@gmail.com
Algemeen Adjunct / TD onderhoud Dirk Jan Ykema
Tel: 06-21880267
Algemeen Adjunct Wietse Vlietstra
Tel: 06-27441410
E-mail: wavlietstra@home.nl
Vertegenwoordiger jeugdcommissie  Frans Faber
Mob: 06-53589300

Jeugdcommissie

 
Voorzitter Frans Faber
Tel: 06-53589300
Wedstrijdsecretaris jeugd  Marianne Bierema
Tel: 06-10388385
E-mail: mariannebierema@hotmail.com
Voetbaltechnische zaken jeugd Wietse Vlietstra
Tel: 0517-591712
Voetbaltechnische zaken jeugd Hein Obbe Frietema
Tel: 06-18868734
Voetbaltechnische zaken jeugd Jelte Visser
Tel: 06-29064266
Algemeen adjunct Roelof de Schiffart
Tel: 06-22756171
Algemeen adjunct Stefan Stuiver
Tel:06-37466596

Kantinezaken

 
Kantine beheer Janny Beuker
Tel: 0517-591496
Kantine vrijwilligers Henk Wiltjer
Tel: 06-21244101
E-mail: henkwiltjer@gmail.com

Consul / verzorging

 
Consul Lieuwe Brandsma
Tel: 06-22407398
Vervangend consul Freek Jukema
Tel: 06-53225093
Verzorger Gerrit Jan Jansen
Tel: 0517-592115
Tel: 06-20675612

Redactie

 
Redactie AVC Dirk Jan Volbeda
Tel: 06-22642403
Tineke Willekes
Tel: 06-13435564
E-mail: redactie@avcsexbierum.nl